INNOVASYON..

Bu GRUPO REPRO’daki gerçek amacımız olup zamanla yeni piyasaların şartlarına başarılı biçimde uyarladığımız gerçek bir taahhüttür.

GRUPO REPRO’nun en büyük başarısı, müşterilerinin güvenine itimat edebilmesi ve sektörde itibar kazanmasıdır. Bu liderlik, bir toplam kalite sistemi uygulamaya sokularak ve sürekli ilerlemeye sıkı biçimde bağlı kalınarak elde edilmiştir. Takımımızın sahip olduğu profesyonellik anlayışı ve ARGE bölümümüzün sürekli büyümesi sayesinde size en iyi hizmeti sunabilmekteyiz.  Çalışmaları Alman Kalite Yöntemi Enstitüsü TÜV tarafından onaylanan, ISO 9001:2008 standardı belgeli, profesyonel, araştırmacı, yenilikçi ve kaliteli geniş ürün gamına sahip bir firma ile çalıştığınızı garanti ederiz.

Bu çabalarımız her geçen yıl, profesyonel soğuk oda tesislerine ait yeni projelere ve yeni çözümlere hızlı biçimde yansıtılmaktadır.

ŞİRKET

YALITIMLI KAPILARDA UZMAN

REPRO, bir soğuk oda tesisinin en önemli yapısal elemanı olan “Kapı” konusunda yüksek teknolojiye sahip çözümler yaratmak amacıyla 1973 yılında kurulmuştur. REPRO ürünleri; profesyonel işletmelerin tesislerinde ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi eksiksiz sunar. Kendi ARGE bölümündeki deneyimli mühendislerinin sürekli araştırmaları sayesinde, teknolojide yenilikçi ve hedefi tam on ikiden vuran fikirler üretir ve bu fikirleri uygulamaya sunar.

GRUBUN GÜCÜ; GRUPO REPRO bugün, COMMERCIAL INDUSTRIAL REPRO, S.A.T. REPRO ve REPRODOORS isimli üç şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Her bir firma kendi içinde uzmanlaşmış olup, soğutma dünyasında ki üretim faaliyetlerini ve teknik kurulum servis ağını profesyonelce yönetmektedir.  Bu şirketler uzun yıllara dayanan iş deneyimleriyle;  araştırma ve toplam kalitenin her alanda temel rol oynadığı felsefesini paylaşmakta ve müşterilerine de bu ayrıcalığı yansıtmaktadırlar.

DÜNYADA REPRO; Şirket liderlerinin ürünlerimizin; gerek kalite, gerek teknik servis ağı, gerekse fiyatlandırılması açısından en iyi tercih olduğunu deneyimlemeleri ve referans olmalarıyla, bize güvenen şirketlerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Etkin, hızlı çözümler ve en yüksek kalitenin sunulmasını garanti eden GRUPO REPRO’ nun, bugün dünyanın önde gelen pazarlarında yer alması ve tercih edilen bir işletme olmasının temelinde, faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçası olan güven duygusudur.

ORTA DOĞU ve ASYA’DA REPRO; Grupa Repro ilerleyen zaman için de, hizmet çıtasını artırarak ekonominin hızla gelişim gösterdiği Orta Doğu ve Asya pazarlarında da, soğuk sistemler konusunda ki gücünü yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Bu bölgedeki işletmelere ürün ve servislerinin kalitesini sunmak ve bu konuda uzmanlığını göstermek için İstanbul’da temsilcilik ofisi açmıştır. Konumu itibari ile Asya ve Avrupa’nın kesiştiği kilit bir şehir olan İstanbul, Repro’nun Orta doğu ve Asya ülkeleriyle iletişim ağını geliştirecek marka yüzüdür.  İstanbul temsilciliğimiz; Avrupa’da ki güçlü müşterilerimizin referanslarını arkasına alarak, bu bölgelere Repro kalitesini sunmaya aralıksız devam etmektedir. Çünkü temel amacımız; Repro’nun soğuk sistemler konusunda dünya çapında neden tercih edilir bir firma olduğunu bu bölgelere ivedilikle tanıtarak, müşteri portföyümüzü bu bölgelerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde genişletmektir.  Odak noktamız Türkiye,  Orta doğu ve Asya pazarlarında ki arz ve talepleri yakından inceleyip Repro markasını bu bölgelerde de en üst noktaya taşımaktır.

KALİTE GÜVENCE

Baştan sona etkinlik.  REPRO markası kurulduğu günden bu yana, kalitenin, yenilikçiliğin ve teknolojik kapasitenin sembolü olmuştur. Bu etmenleri bir arada bulunduran nadir firma olmasıyla da,  yüksek taleplere sahip soğutma sistemleri sektöründe öncü konumuna gelmiştir. Çünkü uzmanlaşmış ve entegre hizmet sunulması, iyi bir iş gerçekleştirmenin temel unsurudur.

Tanınmış Kalite. GRUPO REPRO, üzerinde çalıştığı her projenin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklerde kapı ve kapatma sistemleri üretmektedir. Ürün çeşitliliği konusu Grupa Repro’yu farklı kılmaktadır.  Modern tesislerde üretimi gerçekleştirilen tüm kapılarda kullanılan aksesuarları ile birlikte son aşamalarına gelinceye kadar büyük titizlikle kontrol edilir ve hedef kitleye ulaştırılır. Grupa Repro işletmelere gerçek anlamda ISO 9001 standartlarına uygun formatlarda çözüm ve ürünler sunar.

100%. PROFESYONELLİK.

GRUPO REPRO, her müşterisinin ihtiyacını kişiye özel bir yaklaşımla ele alır, dinler ve müşterisinin talebi doğrultusunda iş akışını planlar.  Bu konuda Grupa Repro’yu ayrıcalıklı kılan, ürünlerinin malzemesinden servisine,  sevkiyatından montajına kadar her seviyesinde katkısı olan, kendini işine adamış uzman mühendis takımına sahip olmasıdır. Her süreçte, her bir tesisin etkinlik ve randımanını garanti eden nitelikli bir takımın kontrolü, Repro’yu daha da güçlendirmektedir.

ÜRÜNLER

SOĞUK HAVA DEPOLARINDA SOĞUĞU KONTROL ETMEK

GRUPO REPRO, soğuk hava depoları konusunda en eksiksiz ve profesyonel kapı gamını sunmaktadır. Farklı donanıma sahip sistemlerimiz, her türlü soğuk hava deposuna yönelik komple çözümler sunmaktadır. En son teknoloji ile teknik uzmanlığımızı (know-how) en iyi biçimde birleştirerek, sizin soğuk odanıza en uygun ve en mükemmel kapıyı sunmaktayız.

KLİMALI ODALARIN KAPILARI HER TÜRLÜ HAVA KOŞULLARINDA KONTROL ALTINDA

Birçok modeli ile hizmet sunan GRUPA REPRO kapıları, işletmenizin hava koşullarını kontrol altında tutmanın en etkin aracıdır. GRUPO REPRO tarafından sayısız uygulamanın yapıldığı, her türlü çalışma şartına uyarlanabilecek bu kapılar; endüstriyel çevreye, depolara, çalışma odalarına vb. birçok alana kurulabilir. Azami yalıtım, ses geçirmezlik ve hijyen, işletmenize sağlayacağı en önemli katma değerdir. Bunun yanı sıra çalışma şartlarını iyileştirmeleri, enerji tasarrufu sağlamaları, bu kapıları etkin bir yatırım aracı yapmakta ve büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

DIŞ MEKÂN KAPILARINDA GARANTİLİ YALITIM SİSTEMİ

GRUPO REPRO, dışarıdan, bağımsız biçimde yükleme ve boşaltma işlemleri gerçekleştirebilmenize yönelik doğru cevabı sunar. Sıcaklık değişikliklerini ve kolayca bozulan ürünleri kaybetme riskini engellemek için fabrikaya erişim alanları, yükleme alanları veya boşaltma peronları; yükleme peronlarına yönelik çözümlerimiz sayesinde dışarıdan tamamen yalıtılmaktadır. Bu geniş ürün gamı, GRUPO REPRO ürünleri içerisinde konsolide edilmektedir ve azami işletim güvenilirliği sağlamak için kontrol ve güvenlik cihazlarıyla tamamlanmaktadır.

DİĞER ÜRÜNLER

YANGIN KAPILARI

GRUPO REPRO ürünlerinin uzun listesi, soğuk depo tesisatlarının tüm gereksinimlerini karşılar. Bu nedenden ötürü, hâlihazırda sunmakta olduğumuz ürün gamını daha da ileri taşımak ve piyasanın yeni gereksinimlerine adapte etmek için faaliyetimizin bir kısmını, ürün araştırma ve yaratma işine adadık. Örneğin; 30/60/90/120 dakika yangına dayanıklı kapılarımız  son teknoloji kullanılarak geliştirilen ekipman, sistemler ve aksesuarlar, ulusal ve Avrupa seviyesindeki en katı güvenlik tavsiyelerine de uygundur.

Ortadoğu’nun en büyük Carrefour Hipermarketi “Carrefour Beirut” Grupo Repro kapılarını tercih etti.
Nisan 2013’de muhteşem bir gösteriyle açılışı yapılan Beyrut City Center’ın bu bölge halkına farklı bir soluk ve çağdaş alışveriş imkânı sağlaması bekleniyor. Beyrut City Center’da en geniş alana sahip Carrefour Hipermarketleri’nin soğuk oda kapılarında ki tercihi Grupo Repro oldu. Arap ülkelerinde birçok mağazası bulunan Carrefour’a bu lokasyonda bol satışlar diler Repro’yu tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Devamı...
Kendi kendini tamir edebilen hızlı açılır kapı.
Self repearing, EN 13241-1 certificated rapid rise door. Rolling up door made of galvanized steel metal structure with a topmounted mechanism. Painted in polyurethane enamel. RAL colour according with available chart. With zinc tubes to roll-up the curtain and the vertical uprights as well as auto-lubricated sliding guides assembled with a spring system. Devamı...
Haberler  
10-13 Şubat 2012 tarihinde Basrah / Irak, Build Expo fuarındaydık. Devamı...