SOĞUK ODA-DEPO KAPILARIHASTANE LABORATUVAR ve
PROSES ALANI GEÇİŞ KAPILARI
YÜKLEME GİRİŞ-ÇIKIŞ KAPILARITAMAMLAYICI SİSTEMLER
Yalıtımlı Menteşeli Kapı

Soğuk hava odaları ve derin dondurucu odaları için merkezi kilitli yalıtımlı meteşeli kapılar.Darbelere dayanıklı polyamid malzeme, isteğe bağlı olarak paslanmaz çelik malzeme, içten açmalı kol, isteğe göre kilitli olarak.

Yalıtımlı Sürgülü Kapı SCR Tipi
SCR tipi yalıtımlı sürgülü kapılar, gümüş cilalı eloksallı aluminyum kanopi, paslanmaz çelik ray ve iki Arnite daldırma profilinden oluşan SCR rayla donatılmıştır.Kapı kapatıldığında tam sımsıkı oturur.Asma vidaları ve hermetik rulmanlar paslanmaz çelikten mamuldür.
Yalıtımlı Sürgülü Kapı SCR-L Tipi
SCR-L-tipi yalıtımlı sürgülü kapılar, gümüş cilalı anodize aluminyum ray ve ii Arnite daldırma profille donatılmıştır.Kapı kapatıldığında tam sımsıkı oturur.Asma vidaları ve hermetik rulmanlar paslanmaz çelikten mamuldür.
Yalıtımlı Otomatik Sürgülü Kapı

SCR ve SCR-L Sürgülü Kapılar için Elektrikli Sürücü Sistemi.Kolay kullanım ve yerinde montaj.Polyester motor korumalığı.Standart olarak dıştan kontrol paneli, içtende acil durum butonu ile kontrol edilmektedir.

Yalıtımlı Düşey Sürgülü Kapı

Yalıtımlı düşey sürgülü kapılar, iki adet düşey beyaz boyalı kaydırma kılavuzlarına sahiptir.Yukarıdaki yay sistemiyle birlikte kapının mükemmel ve düzgün bir şekilde açılmasına olanak sağlarlar.

CA/ULO Odaları için Gaz Sızdırmayan Kapılar

Repro tarafından yapılan tüm yalıtımlı kaı modelleri, gaz sızdırmaz olarak teslim edilir.Sürgülü, meteşeli veya Dikey Sürme Kapılar, kurulum taleplerine bağlı olarak her üç modelde de gz sızdırmaz olarak CA/ULO depolama odalarına monte edilir.

Yalıtımlı Seksiyonel Kapı (40-70mm Kalınlık)

Yükleme peronları ve soğutulumuş alanlar için yalıtımlı seksiyonel kapı, 40mm ve 70mm panel kalınlığı.İç ve dış kaplama beyaz boyalı sac, diğer renkler talep üzerine yapılır.

Yüksek Yangın Dayanımlı Yalıtımlı Menteşeli Kapı

Repro Yüksek Yangın Dayanımlı Yalıtımlı Menteşeli Kapıları Ei2-60 yönetmeliğine göre UPV Yangın Testine tabi tutulmuş ve Sertifika verilmiştir.

Yüksek Yangın Dayanımlı Yalıtımlı Sürgülü Kapı

Yalıtımlı Sürgülü Yangın Kapıları, yangına 60 dk dayanabilmesi için Repro tarafından özel olarak tasarlanıp üretilmiştir.Kapılar Avrupa Normları’na göre test edilmiş ve onaylanmıştır.Metal aksamjları özel dizayn edilmiş bronz kaplamalı paslanmaz çelikten üretilmiştir.