SOĞUK ODA-DEPO KAPILARIHASTANE LABORATUVAR ve
PROSES ALANI GEÇİŞ KAPILARI
YÜKLEME GİRİŞ-ÇIKIŞ KAPILARITAMAMLAYICI SİSTEMLER
Servis Kapıları

Servis kapıları; 40mm kalınlıkta tek veya çift kanatlı, koridorlar, çalışma alanları, bürolar, tuvaletler vb için.Standart paslanmaz çelik kapı kolu ve menteşeler.

60mm panele uyumlu Hijyenik Oda Kapıları

REPRO hijyenik oda kapıları düşük kirlilik düzeylerine ulaşmak üzere özel olarak tasarlanmıştır, ayrıca sıcaklık, nem ve basınç koşullarında istenen seviyede tutar.

60mm panel içi Hijyenik Oda Kapıları

REPRO hijyenik oda kapıları düşük kirlilik düzeylerine ulaşmak üzere özel olarak tasarlanmıştır, ayrıca sıcaklık, nem ve basınç koşullarında istenen seviyede tutar.

40mm Kalınlıkta Enjeksiyonlu Çarpma Kapı

Çarpma kapı, 40mm kalınlıkta tek veya çift kanatlı, koridolar, çalışma alanları vb için. 90° blokajlı veya blokajsız menteşeler,paslanmaz çelikten mamul yay.

40mm Kalınlıkta Polipropilenden mamül Çarpma Kapı

Polipropilen çarpma kapı, 40mm kalınlıklta tek veya çift kanatlı, koridorlar, çalışma alanları vb için. 90° blokajlı veya blokajsız menteşeler, paslanmaz çelikten mamul yay.

Hızlı Açılır Kapılar

İyi tasarımı ve mükemmel yüzeyi sayesinde hızlı açılan kapılar, temiz ve estetik yönüyle yüksek düzeyde ısı ve hijyenik yalıtımın yanı sıra ses yalıtımınıda sağlar.Herhangi bir alanda yada sanayide uygulanabilir, yüksek performansı ve kaliteyi en iyi fiyata sunar.

Kendi Kendini Tamir Edebilen Hızlı Açılır Kapılar
Rolling up door made of galvanized steel metal structure with a topmounted mechanism. Painted in polyurethane enamel. RAL colour according with available chart. With zinc tubes to roll-up the curtain and the vertical uprights as well as auto-lubricated sliding guides assembled with a spring system.
Hastanelere özel Otomatik hijyenik ve hermetik sürgülü kapılar