SOĞUK ODA-DEPO KAPILARIHASTANE LABORATUVAR ve
PROSES ALANI GEÇİŞ KAPILARI
YÜKLEME GİRİŞ-ÇIKIŞ KAPILARITAMAMLAYICI SİSTEMLER


CA/ULO Odaları için Gaz Sızdırmayan Kapılar

Repro tarafından yapılan tüm yalıtımlı kaı modelleri, gaz sızdırmaz olarak teslim edilir.Sürgülü, meteşeli veya Dikey Sürme Kapılar, kurulum taleplerine bağlı olarak her üç modelde de gz sızdırmaz olarak CA/ULO depolama odalarına monte edilir.

Talep Doğrultusunda gaz sızdırmaz üç camlı kontrol penceresi ile teslim edilir.Sürgülü, Menteşeli veya Dikey Sürme Kapılar, kurulum taleplerine bağlı olarak her üç modelde de gaz sızdırmaz olarak CA/ULO depolama odalarına monte edilir.

Talep doğrultusunda gaz sızdırmaz üç camlı kontrol penceresi ile teslim edilir.Bu sayede zaman-etki sürecini gözlemlemek ve personelin tamamen kapıyı açma gereksinimi kalmadan içeri girme  imkanı sağlamaktadır.

Tüm gaz geçirmez kapıları tamamen hava geçirmez hale getirmek için özel ispanyoletleri , özel contaları ve özel çerçeveler ile birlikte teslim edilir.

Kontrol atmosfer oda kapıları

Gaz sızdırmaz üçlü cam kontrolü pencere

Kapı türlerine göre kullanılan ispanyoletlerin adetleri aşağıdaki gibidir:

  • Dikey ve yanal sürgülü kapılar: altı ispanyolet
  • Camlı kontrol penceresi: dört ispanyolet
  • Menteşeli kapılar: iki ispanyolet

 

Özel hava-sızdırmaz kontrol penceresi 800x800 mm standart olarak teslim edilir.Bu pencereler lamine edilmiş içlü cam ile yapılmış ve dört adet ispanyolet ile sabitlenir. 

Hava geçirmez odalar için özel olarak tasarlanmış ahşap alüminyum çerçeve ile maksimum sızdırmazlık garanti altına alınmıştır.